Tachlovice - lokalita pro výstavbu RD "Nad Pivovarem"

Klikněte pro zvětšení

Poloha pozemků

Nabízíme k prodeji stavební parcely v atraktivní lokalitě obce Tachlovice v okrese Praha západ. Pozemky se nacházejí v nově zastavěné lokalitě téměř ve středu obce. Díky existujícímu citlivě zpracovanému územnímu plánu nehrozí v obci nekontrolované masové stavební aktivity.
 
Klikněte pro zvětšení

Infrastruktura

Pozemky určené k prodeji jsou připraveny k okamžité výstavbě rodinných domů. Na hranice pozemku je přivedena kanalizační a vodovodní přípojka, hlavní řady jsou funkční ve správě VaK Rudná u Prahy. STL plynovodní přípojka ve správě PP a.s. a místa pro osazení jednotlivých elektroměru jsou umístěna ve sdružených pilířích na hranici pozemku. Pozemky jsou přístupné po zkolaudované komunikaci, která bude po dokončení individuální výstavby dokončena konečnými obrusnými vrstvami.

Klikněte pro zvětšení

Dopravní dostupnost

Tachlovice jsou vzdálené vzdálené 10 min. jízdy od západní hranice Hlavního města Prahy. Do obce zajíždí autobus Integrované městské dopravy č. 309 a 310 ze stanice metra Zličín. Lokalita je dostupná do 10 min. jízdy z Pražského městského okruhu, a to ze sjezdu Ořech nebo Jinočany.

Platné regulativy zástavby

Obec Tachlovice má zpracovaný a platný územní plán, který určuje danou lokalitu jako rozvojovou plochu pro bydlení v rodinných domech, s následujícími regulativy zástavby:
  • uliční a stavební čáry budou stanoveny tak, aby domy tvořily uliční frontu
  • hřebeny sedlových střech budou orientovány rovnoběžně s uličními čárami
  • zastavěnost pozemku nesmí přesáhnout 30 % plochy pozemku
  • na území jsou přípustné pouze solitérní objekty, maximálně dvoudomy
  • výška objektů je omezena na max. jedno nadzemní podlaží s využitelným podkrovím, niveleta podlahy v přízemí bude max. 1,2 m nad terénem
  • svislé konstrukce budou zděné, omítané, střechy budou šikmé - sedlové o sklonu v rozmezí 30-45st., střecha z klasické kusové tvrdé nelesklé krytiny
© ALBET spol. s r.o. development by net-base napište nám kontakt